Beşiktaş’tan Ekrem İmamoğlu’na ziyaret

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat’ın, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yaptığı ziyarete Beşiktaş’ın Asbaşkanı Mete Vardar, Futbol Şube Sorumlusu ve Basın Sözcüsü Feyyaz Uçar, Uluslararası İlişkiler ve Kartal Yuvasından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Ayaydın, Hukuk Kurulu Başkanı Altın Mimir, Kulüp İçi İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeleri Ekrem Keçoğlu ve Kadir Kılıç ile Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Çağlayan Tuğal ve KİPTAŞ Genel Müdürü ve Kongre Üyesi Ali Kurt da katıldı.

Hasan Arat, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu tebrik ederek, Beşiktaş JK olarak 2027 Avrupa Oyunları’nda destek olacaklarını ve gelecekte planladıkları sporcu yetiştirme ve tesis projelerinde iş birliği yapmaktan mutluluk duyacaklarını ifade etti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, Beşiktaş’ın İstanbul için önemli bir marka olduğunu ve kulübün geleceğine katkı sağlayacak projelere destek vermeye hazır olduklarını ifade etti.

İmamoğlu, 2027 Avrupa Oyunları’nı başarıyla düzenleyip, 2036 İstanbul Olimpiyatları müjdesini almayı hedeflediklerini ve Beşiktaş ile ortak projeler yapmayı umduklarını dile getirdi. Ziyaretin sonunda Hasan Arat, İmamoğlu’na Çanakkale Savaşı’nda şehit düşen futbolcuların giydiği ilk futbol takımı klasik formasını ve 1940’lı yıllarda yapımı devam eden stada ait bir fotoğrafı takdim etti.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir